2019 OTC                                                                                                                                          Polityka przyatności                         RODO

Organ prowadzący

 

Katarzyna Warchoł k.warchol@otochodzi.edu.pl

 

Cezary Łukaszewicz

cl@grupaotc.pl

Adres

 

Przedszkole Niepubliczne

"O To Chodzi"

ul. Sybiraków 16

85-796 Bydgoszcz

Telefon, e-mail

 

Przedszkole +48 609 002 909

 

Dyrektor Przedszkola

Ewa Leske +48 791 740 345

ewa.leske@otochodzi.edu.pl

Godziny otwarcia

 

Poniedziałek - Piątek

6.30 - 17.30

29 stycznia 2017
Wszystkim babciom i dziadkom serdecznie dziękujemy za przybycie na uroczystość z okazji Waszego święta. W imieniu wnucząt życzymy dużo zdrowia i samych szczęśliwych dni!
30 listopada 2015
Na ostatnich listopadowych zajęciach kulinarnych robiliśmy "Bananowe duszki". Wkrótce będziemy piec pierniczki.
30 listopada 2015
W poniedziałek, 30 listopada obchodziliśmy Andrzejki. Był to dzień radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Był andrzejkowy wyścig butów, wrzucanie monety do
24 listopada 2015
Na zajęciach "Kuchcikowo" zrobiliśmy torty urodzinowe dla Pluszowego Misia. Zaangażowanie w prace zostało utrwalone na zdjęciach. Było smacznie i wesoło.

04 lutego o godz. 13.00 do naszego Przedszkola przyjedzie KRAKOWSKI TEATR ,, AMUZADO" z przedstawieniem teatralnym „SPORTOWE ŻYCIE, CZYLI JEŻ vs JEŻOZWIERZ”

 

Spektakl ma na celu propagowanie sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Akcja spektaklu rozgrywa się w scenerii leśnej oraz na terenie ZOO, wśród klatek i egzotycznych zwierząt. Jest to historia spotkania dwóch kolczastych stworzeń Jeża Henia z zagajnika i uciekiniera z ZOO, afrykańskiego Jeżozwierza Oliego. Niestety, obaj mają najeżony charakter i co chwilę dochodzi między nimi do kłótni. Kłótnie są tak zażarte, że aby rozstrzygnąć, które zwierzęta są sprawniejsze, czy znajomi Oli’ego z ZOO czy przyjaciele Jeża Henia, postanawiają zorganizować zawody sportowe. W biegu przełajowym wystąpią: przedstawicielka zagajnika Krowa Mania Malinowa i zawodniczka z ZOO Zebra Olissa. Czytaj więcej tutaj.

28 stycznia 2015
JEŻ vs JEŻOZWIERZ