29 stycznia 2017
Wszystkim babciom i dziadkom serdecznie dziękujemy za przybycie na

Aktualności

 

 

Nasza Kadra

Mgr Katarzyna Warchoł  - Dyrektor administracyjny  przedszkolamgr Katarzyna Warchoł - Dyrektor Administracyjny

 

Nauczyciel dyplomowany z bogatym 27 letnim doświadczeniem, wysokimi kwalifikacjami i z odpowiednią wiedzą do tworzenia warunków umożliwiających wszechstronny, harmonijny rozwój dzieci, z uwzględnieniem ich indywidualnych predyspozycji oraz możliwości. Niezwykle kreatywna i ambitna, pełna pozytywnej energii, radości  i wiary w potencjał ludzi. Człowiek czynu i wyjątkowa osobowość inspirująca innych do działania. Jest bezcenną kopalnią wiedzy zarówno dla rodziców, jak i całej kadry przedszkola. Kochana przez dzieci za poczucie humoru i spontaniczność. Uwielbia teatr, taniec i plastykę jako formy pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Pisze własne scenariusze,  wymyśla scenografię i układy taneczne. 

Autorka i realizatorka 10 Bydgoskich Grantów Oświatowych, corocznie przyznawanych przez Prezydenta Bydgoszczy, współautorka innowacji pedagogicznych i programów autorskich z zakresu edukacji przedszkolnej. 

Szczęśliwa mężatka, mama Kaliny, właścicielka owczarka niemieckiego. Jej pasją są „podróże bliskie i dalekie .., bo w nich odnajduje wszystko to, co kocha”. 

Wykształcenie i osiągnięcia: oligofrenopedagogika, zarządzenie oświatą  - kursy kwalifikacyjne, pedagogika elementarna – studia podyplomowe UMK w Toruniu, nagrody Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Bydgoszczy za  osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.

 

Mgr Katarzyna Warchoł  - Dyrektor administracyjny  przedszkolamgr Ewa Leske - dyrektor do spraw pedagogicznych, wychowawca grupy "Globisie"

 

Nauczycielka kontraktowa, wychowawczyni grupy 4-5 latków „Globisie”. Ukończyła studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku pedagogika o specjalnościach: pedagogika przedszkolna i terapia pedagogiczna (studia I stopnia) oraz pedagogika wczesnoszkolna (studia II stopnia). Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła podczas praktyk w przedszkolach, w szkole podstawowej i w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej. Stale rozwija swoje umiejętności zawodowe. Ukończyła m. in.: „Arteterapia- zwykłe i niezwykłe techniki plastyczne”, „Zabawa na serio- czyli jak odnaleźć się w nowej podstawie programowej wychowania przedszkolnego”,  „Kurs Dobrego Animatora zabaw z dziećmi”, warsztaty metodyczne pt. „Zabawy i piosenki na wyciągnięcie ręki- czyli jak sprawić, by czerpać radość z działań integracyjnych dla dzieci i dorosłych”. W roku szkolnym 2014/2015 Pani Ewa zajęła 3 miejsce w etapie powiatowym w plebiscycie organizowanym przez Gazetę Pomorską- „Belfer Roku”. Jest to dla niej  ogromne wyróżnienie, które zarazem motywuje i napędza do działania. Praca z dziećmi daje jej dużo radości oraz sprawia, że spełnia się zawodowo w 100%. W pracy z dziećmi stawia na indywidualne podejście i bezpieczeństwo. Dużą wagę przywiązuje do osiągania przez dzieci samodzielności, by mogły sobie radzić w otaczającym je środowisku. Uśmiech dziecka dodaje jej sił do pracy. W przedszkolu Pani Ewa prowadzi „Kuchcikowo” zajęcia kulinarne dla dzieci.

mgr Natalia Kitowska  - wychowawca grupy „Tuptusie”

 

 

lic Monika Wnuk - Zimna - logopeda, wychowawca grupy "Tuptusie" 

Mgr Katarzyna Warchoł  - Dyrektor administracyjny  przedszkolaWiktoria Tuczkowska - pomoc nauczyciela

 

Pracuje w naszym przedszkolu od początku jego istnienia. Jest osobą otwartą, radosną, spontaniczną i pomysłową. Z zawodu jest kucharzem. Gotowanie to nie tylko jej profesja ale również pasja. Dba aby brzuszki naszych przedszkolaków były pełne, a sale świeciły czystością. W wolnych chwilach lubi czytać, spacerować, jeździć na rolkach i łyżwach.  Praca z dziećmi dostarcza Pani Wiktorii niezwykle dużo przyjemności oraz satysfakcji, a uśmiech i radość dziecka są dla niej najlepszą motywacją do pracy.

mgr Monika Bulmańska  - wychowawca grupy "Tuptusie"

 

 

Nauczycielka z przygotowaniem pedagogicznym, wychowawczyni grupy „Tuptusie”. Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika edukacja przedszkolna (studia I stopnia) oraz pedagogika edukacja europejska (studia II stopnia). Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła podczas praktyk w przedszkolach, a także w pracy jako wychowawca kolonii organizowanych przez Towarzystwo Nasze Szwederowo w Bydgoszczy. Pani Monika ukończyła m.in.: „Kurs wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży”, „Kurs kierownika wycieczek szkolnych”, „Kurs pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia”, warsztaty metodyczne pt. „Gry i zabawy dla dzieci w młodszym wieku szkolnym”. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość i satysfakcję. Dobiera metody pracy adekwatnie do etapu rozwoju dziecka. Prowadzi w przedszkolu zajęcia z edukacji plastycznej. Na co dzień pogodna.